W zakresie usług świadczonych przez firmę JK-BUD znajdują się także nowoczesne i trwałe podłogi żywiczne. Tego rodzaju powierzchnie wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i trwałością. Dodatkowo świetnie się prezentują we wnętrzach. W związku z tym wykorzystywane są do wykończenia nie tylko lokali usługowych, powierzchni biur czy instytucji, ale także powierzchni w mieszkaniach i domach. Takie podłoże może być matowe, z połyskiem, a także odznaczać się wieloma ciekawymi aspektami estetycznymi. Zachęcamy zatem do poznania naszej oferty w tym zakresie.

Wykonujemy profesjonalnie posadzki żywiczne w opcji estetycznej dopasowanej do oczekiwań każdego klienta. Nasza kadra posiada doświadczenie w tego rodzaju pracach wykończeniowych, dlatego można nam śmiało zaufać. Dbamy o aspekty techniczne, ale i estetyczne.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą oraz do kontaktu. Zapewniamy atrakcyjne ceny, własny transport, a także profesjonalne doradztwo i usługi konsultacji przed realizacją zlecenia. Gwarantujemy naszym klientom pełne zadowolenie z wykonanych przez nas prac wykończeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykończenie mieszkania Szczecin.