O nas

Kilka słów o JK-BUD

Remonty i wykończenie wnętrz Szczecin

Firma budowlana JK-BUD jest firmą rodzinną. Naszą markę i jakość obsługi tworzymy na rynku budownictwa wykończeniowego dzięki doświadczeniom zbieranym od wielu lat – doświadczenie 30 letnie. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, fachowo i w wyznaczonym terminie. O wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług świadczy fakt, że na wszystkie wykonywane przez nas prace dajemy 2-letnią gwarancję. Jesteśmy wykwalifikowanymi ludźmi, od lat pracującymi w branży budowlanej w kraju i za granicą.

Firma dysponuje swoimi własnymi środkami transportu, dlatego Klient sam nie musi martwić się o dowóz materiału na miejsce budowy.Fachowcy, których zatrudniamy, pełnią również funkcję doradczą. To właśnie dzięki temu Klient zawsze będzie wiedział, czy to, co kupuje, jest warte swojej ceny. Pracownicy chętnie pomogą Państwu przy zakupie niezbędnych materiałów.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Gdzie działamy i co nas wyróżnia

Remont z nami się opłaca.

JK-BUD wykonuje usługi remontowe na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego, ale również i w sąsiednich województwach. Specjalizujemy się w remontach indywidualnych mieszkań, czy różnych innych obiektach użytkowych. Przed wykonaniem remontu, czy wykończenia wnętrza oferujemy darmowe doradztwo i szczegółowo konsultujemy zakres wykonania prac. Dzięki temu unikniemy ewentualnych nieprzyjemnych niespodzianek. W naszej ofercie można znaleźć praktycznie wszystkie rodzaje usług remontowych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę – niewątpliwie spełni ona wszystkie Państwa oczekiwania.

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z przeprowadzanymi przez nas usługami wykończeniowymi.